Novinky

Svatba v přírodě a svatební stůl louka ?
S láskou vám vytvořím netradiční kytice i výzdobu venku i uvnitř na jakékoliv příležitosti v souladu s vaší duší. Táňa tatana.viskova@seznam.cz, +420 793 309 188 ...
celý článek

Terapie srdce(m)

 

,,Je spousta cest, ale jen jedna je Cestou srdce. Následujme cestu svého srdce, kráčet po ostatních nemá smysl.“ 

                                                                                       Robert John

www.terapiesrdcem.cz

Terapie srdcem vznikla díky setkání s Veru, www.shumavan.cz v roce 2012.

Dále děkuji za spolupráci s Markétou Dvořákovou,se kterou jsem absolvovala 800 km poutní cestu ve Španělsku, Kontakt na Markétu :www.cestasrdce-m.com

 

 

Terapiesrdcem_SRDCE

Jak probíhá Terapie srdcem?

Aktuálně probíhá tak, že s každým klientem zcela jinak.

Dr. Emoto, který zkoumal vzorky vody ve vztahu, kdy je voda vystavena různým obrazům, slovům, hudbě atd. a jak na tohle všechno reaguje.

Stejné je to s lidmi. Jsme jako voda – nosič informací. Každý z nás je tvořen ze 70% z vody.

Tohle mi dalo smysl, když jsem prošla Metodou RUŠ, kde se opakováním vět, které jsou pro nás nějakým způsobem podbarvené negativní emocí, postupně uvolňují, až zmizí zcela a ta konkrétní věta je už oproštěná od této zátěže, energie může volně proudit a naše vibrace mají úplně jiný náboj.

To, co se nám v životě neustále opakuje a je pro nás nepříjemné, má někde původ. Pojmenováním toho, co je na tom nepříjemné se dostáváme k jádru řešení. Protože to nepříjemné už jsme zažili někdy v minulosti, jen někde jinde a s jinými lidmi. Tam někde to vzniklo a tam někde se to taky dá uzdravit…, aby se to neopakovalo znovu a znovu a znovu…

Příklad : opakováním věty v přítomném čase, tak jak si to podvědomí uloží, ( i když je to třeba hodně stará záležitost ) :,, JSEM SAMA…” postupně mizí smutek, pocit nedostatku atd. a v tu chvíli může NĚKDO přijít…

Není možné si přát partnera a říkat si afirmaci : MÁM SKVĚLÉHO PARTNERA A JSME SPOLU MOC ŠŤASTNÍ…”,protože pod tím je smutek, pocit marnosti a kdovíco…, takhle to nefunguje. V těle se to bije a pozitivní utvrzování nemůže padnout na úrodnou půdu.

Nejdřív je potřeba přijmout stav, který aktuálně prožíváme a to je :
JSEM BEZ PARTNERA, CHYBÍ MI, JSEM SAMA….

Slovo PŘIJÍMÁM vypouštím, protože v tu chvíli přece vůbec nepřijímám, že jsem SAMA ( pokud chci partnera ). Realita je, JSEM SAMA. Až to projde přes měnící se pocity v těle, potom to tělo přijme tak jako tak a je to přirozené.

Někdy v terapii postavím i konstelaci, ale ani zde nedodržuji žádná pravidla, jsem otevřená všemu, co přichází a nechávám se vést a mám radost, pokud klient spolupracuje tak, že se během jedné terapie naučí se svým tělem a svými pocity pracovat sám, aby si v každodenním prožívání uměl pomoci sám.

Některé bloky jsou hlubší a tam je potřeba nadhledu a pomoc terapeuta a i já si občas zajdu za dobrým terapeutem.

Nepotřebujeme v sobě nosit odpad minulosti.

Starý odpad postupně vyhážeme, tak, jak se nám postupně otevírají staré bolesti, které nám připomene někdo ze současnosti.

Pokud dotyčnou osobu budeme vnímat jako dar, pomůže nám to vyházet odpad tím rychleji.

To, co přichází se už dále nevrství, protože nad tím, co je nám nepříjemné, přestáváme zavírat oči nebo házet vinu na druhé a naopak se na ten ,,problém” koukneme pěkně zblízka a on se dá na ústup…

Terapie se odvíjí vždy správným směrem, otevře se to, na co jsme právě připraveni a co jsme schopni unést…

Bloky z těla odchází různými způsoby : zimnicí, návaly vedra, brněním v rukou, nohou, bolestí srdce, horečkou, zvracením, průjmem, třesavkou, zíváním, krkáním.

Všechno je správně.

Hlavně, že to jde ven.

Postupně jsem zjistila, že když přijde klient na terapii, cítím jeho bloky a místa, kde je v těle má. 

Všichni máme šanci se odblokovat a žít šťastný život po všech stránkách.

V současné době nabízím jednou týdně Terapii srdcem v Praze, jednou týdně v Letohradě a podle domluvy kdykoli přes skype.

Pracuji samostatně nebo ve dvojici s další terapeutkou nebo dalším terapeutem podle výběru klienta.

Krásný den všem přeje Táňa